Silná ale elegantná v modernom dizajne, ale predovšetkým vybavená našim novým inovatívnym digitálnym BRUSHLESS motorom. Toto je nový AGILIK, nová automatická závora navrhnutá a celá vyrobená v talianskych továrňach ROGER TECHNOLOGY. Táto jedinečná závora je vhodná pre všetky profesionálne inštalácie pre domáci, komerčný a priemyselný sektor. AGILIK predstavuje prvú automatickú závoru s digitálnym ovládaním vďaka 36V BRUSHLESS motoru s permanentným magnetickým poľom. Poloha ramena je neprestajne monitorovaná v každej polohe pomocou jeho absolútneho snímača polohy. Revolučný trojfázový BRUSHLESS motor umožňuje neobmedzenú prevádzku závory a má ultra nízku spotrebu. Výkonný motor garantuje veľmi intenzívne použitie vďaka špirálovým prevodom so šikmými zubami.

NOVÁ ELEKTRONIKA PRE RIADENIE BRUSHLESS

Nový BRUSHLESS ovládací panel reprezentuje novú generáciu elektroniky navrhnutej na riadenie všetkých bezpečnostných situácií počas sledovania pohybu závory. Bez tradičného relé a vďaka revolučnému Mosfet Systému, nový sinusoidný BRUSHLESS ovládač na 36V DC s FOC senzorom detekuje prekážky okamžite. To umožňuje okamžitú inverziu pohybu, riadenie rýchlosti, spomalenia a sily nárazu vďaka nepretržitému analyzovaniu parametrov ako spotreba, otáčky a príkon motora počas jeho činnosti. Pokrokový absolútny snímač polohy inštalovaný na pomalom hriadeli motora umožňuje obnovenie činnosti závory bez opakovania učiaceho sa procesu v prípade výpadku prúdu alebo manuálneho odblokovania.

ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA

Všetky použité materiály, oceľ a bronz sú výnimočnej prvotriednej kvality zaručujúce silu, robustnosť a veľkú stabilitu počas činnosti.

LED OSVETLENIE

Elegantné LED svetelné obvody umiestnné v štyroch rohoch závory sú konfigurovateľné pomocou riadiacej jednotky.

RIADIACA JEDNOTKA

Jednoduchý prístup vďaka umiestneniu vo vrchnej časti tela závory umožňuje úplné a presné ovládanie závory pomocou digitálnej riadiacej jednotky.

ELIPTICKÉ RAMENO

Hliníkové vetru odolné rameno s eliptickým prierezom so stredovou výstuhou je navrhnuté pre maximálnu stabilitu a pevnosť. Integrované LED svetlá sú konfigurovateľné pomocou radiacej jednotky.

OCHRANNÝ KRYT

Kryt s dvojitou ochranou je vyrobený z pod tlakom liateho hliníka a je dostupný v rôznych farbách. Špeciálnymi skrutkami priamo napojený na prevodovku  vyrobenou firmou Roger Technology.

PREVODOVKA

Prevodovka je dizajnérskym klenotom, kompletne vyrobená z hliníka, ocele a bronzu. Vďaka všetkým špirálovým prevodom uloženým vo vysoko kvalitných ložiskách a osadeným do presne opracovaných sediel je možné dosiahnuť absolútnu presnosť v osiach prevodov.

PERFEKTNÉ PREVODY

Motor a všetky prevody sú vyrobené a zostavené v továrňach firmy Roger Technology. Sú starostlivo testované a sú vyrobené z ocele a bronzu so špirálovým ozubením pod 15 stupňovým uhlom na zabezpečenie perfektného pohybu počas prevádzky.

TOTÁLNA KONTROLA POLOHY

Uhol ramena je priamo ovládaný riadiacou jednotkou pomocou niektorých sledovaných parametrov, ktoré v digitálnom móde ovládania umožňujú nastavenie ramena v desatinách stupňa počas inštalácie pre otvorenie a zatvorenie, prevádzky a údržby.

INOVATÍVNE ODBLOKOVANIE

Mechanický manuálny odblokovací systém s kľúčom umožňuje odlokovať závoru kedykoľvek podľa potreby.

VYVAŽOVANIE A PRUŽINA

Pružiny sú dostupné v rôznych prevedeniach podľa dĺžky ramena závory a sú certifikované pre milióny cyklov . Mechanický vyvažovací systém je zdokonalený použitím nastaviteľných mechanických dorazov.

BRUSHLESS 36V

Revolučný a inovatívny digitálny motor. Brushless motor na 36V s permanentným magnetickým poľom a snímačom polohy umožňuje intenzívnu prevádzku závory s výhodou ultra nízkej spotreby.

ABSOLÚTNY ENCODER

Výkonný, inovatívny a presný. Absolútny snímač polohy je osadený na pomalom hriadeli motora. Závora pracuje perfektne aj po výpadku prúdu alebo manuálnom odblokovaní bez nutnosti opakovania učiaceho sa procesu.

Pozrite si ukážku činnosti závory AGILIK na Youtube.

Viac z prezentácie závory AGILIK a jej funkcií si môžete pozrieť na nasledovných videách:

https://youtu.be/kk-H5F0XK3M

https://youtu.be/5NguN8pHn58

https://youtu.be/Cd-35RBepzw

https://youtu.be/b9ERHTxeAaY

https://youtu.be/FK-u0zvGKWU